Kolekcja

Melissa

Elementy
kolekcji

Melissa

Fotel

Fotel z funkcją relaks to rozwiązanie dla osób lubiących wygodę i funkcjonalność, zachwyca nie tylko pięknym wyglądem, ale także praktycznością. Melissa to fotel, który przede wszystkim kojarzy się z wygodą użytkowania, co można odczuć już podczas pierwszego użycia. Mebel ten uczyni każdy odpoczynek wyjątkowym i pełnym komfortu. Dzięki uniwersalnemu designie będzie można bez trudu dopasować go do każdego rodzaju wnętrz.

Wygodny zagłówek

Możliwość zmiany położenia zagłówka daje poczucie komfortu oraz spełnia zróżnicowane potrzeby korzystających ze strefy komfortu.

Perfekcyjne wykończenia

Fotel w całości, a nie tylko niektóre części – pokrywa naturalna skóra licowa. Jest to wysokogatunkowa, miękka skóra, bardzo delikatna w dotyku, ale zarazem bardzo wytrzymała, o pięknej, wyraźnie widocznej fakturze.

Idealne wykończenie

Wytrzymałość to zasługa dobrego wykonania, dlatego fotel Mellisa został stworzony z pasją. Obrotowa podstawa starannie jest wykończona skórą co czyni go jeszcze bardziej dystyngowanym. Do produkcji wykorzystano naturalną skórę licową, która  jest miękka, naturalnie elastyczna i wytrzymała. Zachowuje piękną, wyraźną fakturę i naturalny rysunek

Fotel

a – Szerokość 81 cm b – Głębokość 90 cm f – Wysokość 109 cm
DANE DODATKOWE
FOTEL
Regulowane zagłówki Tak
Rodzaj kanapy nie dotyczy
Regulowane oparcie Tak
Fotel w zestawie Tak, z funkcją RELAX
Funkcje dodatkowe funkcja obrotowa
DANE KONSTRUKCYJNE
Nogi Metal
Tapicerka Skóra naturalna
Konstrukcja szkieletu lite drewno, płyty meblowe
Wykonanie siedziska płyty meblowe, drewno lite, sprężyny faliste, pianka wysokoelastyczna, włókniny puszyste
Wykonanie oparcia płyty meblowe, drewno lite, pasy elastyczne, pianka wysokoelastyczna, włókniny puszyste