Kolekcja

Fiore Typ 02

Kolekcja

Fiore Typ 02

Kolekcja

Fiore Typ 02

Elementy
kolekcji

Fiore Typ 02

Łóżko

Łóżko tapicerowane Fiore typ 02 jest znakomitym wyborem przy aranżacji nowoczesnej sypialni, zgodnie z najnowszymi trendami na łóżka tapicerowane. Charakterystycznym elementem mebla jest podłużnie przeszyty zagłówek. Łóżko w kolorze grafitu idealnie pasujące do nowoczesnych wnętrz. Powierzchnia spania dzięki elastycznej strukturze jest wygodna i sprężysta. Oferta nie dotyczy materaca.

Solidna konstrukcja

Ramy/oskrzynie stanowią część solidnej konstrukcji. Wysokość oskrzyni w prezentowanym modelu to 34 cm lub 42 cm. Pod całą powierzchnią łóżka zamontowano praktyczny pojemnik na pościel. Innowacyjny stelaż (listwy sprężynujące) oraz siłowniki gazowe ( NIE ZWYKŁE SPRĘŻYNY!!!)  pozwalają na otwarcie schowka bez użycia siły.

Komfort i estetyka

Oryginalne wezgłowie sprawia, że łóżko nabiera klasy. Sprawdzi się także jako oparcie podczas odpoczynku w pozycji siedzącej i półsiedzącej – obite w całości wysokiej jakości materiałów, pikowane wezgłowie oraz szycia wykonane z największą starannością zdobią i podkreślają wyrazisty charakter łóżka.

Tkanina hydrofobowa

Łóżko zaprojektowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Zastosowana tkanina obiciowa wyprodukowana jest w technologii „Water Repellent”. Ogranicza wchłanianie wody, czy rozlany płyn (woda, kawa, wino). Formuje się w kroplę i nie wnika do wnętrza tkaniny, w ten sposób łatwo usunąć zabrudzenie. Tkanina posiada wysoką odporność na ścieranie.

Łóżko

a – Szerokość 176 cm b – Głębokość 236 cm
DANE DODATKOWE
ŁÓŻKO
Wysokość oskrzyni / wysokość całkowita z wezgłowiem h34 – wysokość: 81 cm, h42 – wysokość: 89 cm
Pojemnik na pościel. Tak
Funkcje dodatkowe Rama z siłownikami pneumatycznymi
DANE KONSTRUKCYJNE
Nogi Tworzywo
Tapicerka Tkanina
Konstrukcja szkieletu Lite drewno, płyty meblowe,pianki poliuretanowe
Wykonanie siedziska Stelaż – listwy sprężynujące
Wykonanie oparcia Wezgłowie tapicerowane