Kolekcja

Calluna

Kolekcja

Calluna

Kolekcja

Calluna

Elementy
kolekcji

Calluna

Narożnik

Narożnik z funkcją spania o nowoczesnej budowie modułowej. Tego rodzaju konstrukcja pozwala dobrze dopasować mebel do wnętrza, odpowiednio do ilości miejsca, oczekiwanego kształtu i potrzebnych funkcji. Wybór elementów wchodzących w skład mebla pozwoli stworzyć  układ z funkcją spania i pojemnikami na pościel.

Wygodne spanie na całej powierzchni

W modelu Calluna stosujemy doskonalszą funkcję spania RC (typ delfin). Ma ona tę przewagę nad używaną w pozostałych naszych modelach, że konstrukcja ramowa nie jest wzmacniana listwą środkową – rolę tę pełni wygięty w łuk metalowy profil. Dzięki temu osoba siadająca na środku materaca nie będzie odczuwała dyskomfortu. Dodatkowo, sam materac spoczywa teraz na sprężynach falistych.

Eleganckie detale

Ozdobne wykończenie obicia wyróżnia zestaw na tle innych, podkreśla kunszt wykonania z uwzględnieniem najdrobniejszego szczegółu. Wykończenie ze skóry naturalnej w kolorze latte S2 145).

Komfort siedzenia, komfort oparcia

Wszystkie moduły użyte w narożniku mają siedziska wypełnione pianką HR – przyjemnie miękką, a jednocześnie odpowiednio sprężystą. A jego oparcia wyłożone są miękkimi poduszkami ze sztucznym pierzem (to długo zachowująca swe właściwości syntetyczna włóknina). Każde siedzisko modułu wyposażone jest w jedną poduszkę oparciową, wyjątkiem jest element narożny, który ma dwie takie poduszki.

Dodatkowe poduszki – więcej wygody

Jak jeszcze bardziej podnieść komfort wypoczynku? Naprawdę łatwo – do siedziska każdego modułu narożnika  dodaliśmy  dodatkowe poduszki ZX57, a do elementu narożnego trzy kwadratowe ZX57K. Dodatkowe poduszki zmniejszą głębokość siedzisk do ok. 55 cm, a oparcie składające się z dwóch poduch zapewni siedzącemu duże poczucie komfortu.

Wygodę wypoczynku na narożniku z pewnością zwiększą dodatkowe zagłówki w kształcie walca, których kołnierz umieszcza się między poduchami oparciowymi.

Tkanina hydrofobowa

Narożnik zaprojektowany z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Zastosowana tkanina obiciowa wyprodukowana jest w technologii „Water Repllent” ogranicza wchłanianie wody – rozlany płyn (woda, kawa, wino) formuje się w kroplę i nie wnika do wnętrza tkaniny (łatwo usunąć zabrudzenie). Tkanina posiada wysoką odporność na ścieranie ( kolor – czarny – Matt Velvet 99).

a – Szerokość: 334 cm b – Głębokość: 226 cm f – Wysokość: 94 cm
d – Powierzchnia spania: 127×283 cm
DANE DODATKOWE:
Funkcja spania Tak
Pojemnik na pościel. Tak
Rodzaj kanapy różne warianty
Szezlong Tak
Funkcje dodatkowe tkanina hydrofobowa,
DANE KONSTRUKCYJNE:
Nogi Tworzywo
Tapicerka Tkanina