Kolekcja

Aloe

Kolekcja

Aloe

Kolekcja

Aloe

Zestaw mebli stworzony z myślą o osobach spragnionych intensywnego wypoczynku z racji swoich gabarytów dla całej rodziny. Wybór narożnika z kolekcji Aloe daje swobodę w projektowaniu własnego salonu. Inteligentne regulowane zagłówki powstały, by zwiększyć komfort wypoczynku. Na wyposażeniu są dwa duże pojemniki na pościel oraz funkcja spania (system rozkładania: „delfin”). Dodatkowo narożnik posiada ruchomy  podłokietnik. Z racji zastosowanego obicia to idealny wybór gdy w domu masz zwierzę domowe.

Elementy
kolekcji

Aloe

Narożnik

Wygodna powierzchnia

Wytrzymałe siedziska z pianki poliuretanowej w systemie HR (High Resiliense Foam) zapewniają doskonałą miękkość i sprężystość. Bardzo duża powierzchnia spania po rozłożeniu narożnika: 124×249 cm.

Wyraziste nóżki

Chromowane nóżki o ciekawym kształcie nadają oryginalności. Pozwalają także na utrzymanie czystości pod powierzchnią mebli.

Starannie wykonane

Solidny materiał obiciowy. Ta elegancka kolekcja charakteryzuje się nie tylko  przyjemną w dotyku fakturą, ale również jest wyposażona w najnowszą technologię, która przeżyje dzieci i zwierzęta domowe.

Rozprzestrzenianie się bakterii i roztoczy jest rzeczywistością, jeśli posiadamy zwierzaki w domu.  Tkanina ta posiada „Safe Front” , które jest sprzymierzeńcem w walce organizmami, które mogą powodować alergie, szczególnie u dzieci i seniorów. Dodatkowo posiada fizyczną barierę, powłokę między tkaną częścią tapicerki oraz zewnętrzną częścią tkaniny, która zapobiega przypadkowym, fizycznym uszkodzeniom, nie tylko powodowanym przez zwierzęta domowe, ale również nity spodni czy zamki, natomiast powierzchnia  jest całkowicie gładka, co ułatwia usuwanie sierści z tkaniny.

Narożnik:

a – Szerokość 336 cm b – Głębokość 203 cm f – Wysokość 81-96 cm
d – Powierzchnia spania 124×249 cm

 

Narożnik – DANE DODATKOWE:
Funkcja spania Tak
Pojemnik na pościel. Tak
Regulowane zagłówki Tak
Ruchome podłokietniki Tak
Rodzaj kanapy różne warianty
Szezlong Tak
Funkcje dodatkowe Dwa pojemniki na pościel, tkanina typu Aquaclean
DANE KONSTRUKCYJNE:
Nogi Metal
Tapicerka Tkanina
Konstrukcja szkieletu lite drewno, płyty meblowe
Wykonanie siedziska płyty meblowe, drewno lite, sprężyny faliste, pianka HR, włókniny puszyste
Wykonanie oparcia płyty meblowe, drewno lite, pasy elastyczne, pianka wysokoelastyczna, włókniny puszyste